BLACK FRIDAY 2023

 

Millisele päevale langeb must reede 2023. aastal?

Sel aastal on must reede 24. novembril 2023, kuid homefashion.ee e-poes ja salongis Kalaranna 8/4 saad musta reede sooduspakkumistest rõõmu tunda terve nädala alates pühapäevast 19 - 26. novembrini 2023. Nii jääb sul küllaga aega, et osta oma lemmiktooteid väga hea hinnaga.

 

Milline on HomeFashion must reede?

Must reede Homefashion.ee on nädala pikkune aeg, mil müüakse allahinnatud kodutekstiili tooteid 20% kuni 50% soodsama hinnaga.

Musta reede ajal tarneaeg võib pikeneda kuni 4 nädalani*. Homefashion.ee teavitab e-posti teel, kui tarneaeg juhtub olema pikem kui 10 päeva.

*Firmalt HEFEL toodetele (tekid, padjad) tarneaeg jaanuaris 2024 a.

 

Mis on must reede?

Must reede on USA-st pärit kaubandussündmus, mis on nüüdseks levinud üle maailma. Musta reede odavmüügid, kus pakutakse suuri allahindlusi, toimuvad tänupühale järgneval reedel. Must reede tähistab iga-aastase jõulueelse ostupalaviku algust.

Must reede sai alguse aastal 1929, kui New Yorgi börs kukkus kokku ja algatas majanduskriisi, sundides nii mõnedki jaemüüjad müüma allahinnatud kaupa ja julgustama inimesi uuesti ostma. See sündmus kogus populaarsust ning mustast reedest on praeguseks saanud üks aasta suurimaid kaubandussündmusi.

 

Head ostlemist!