Mako-satiin

 

VOODIPESU MATERJALID

 

 

Mako-satiin

 

Meie poes pakutavad tooted, mis on märgistatud MAKO´ga, on tehtud kõrgkvaliteetsest, pikakiulisest ja kammitud Egiptuse puuvillasest lõngast. Materjal on eriti sile ja pehme. Hinnalise kanga kvaliteedi tõstmise protsessi - merseriseerimise käigus paisutatakse puuvilla fiibreid, mille tulemusena nad muutuvad siidiseks ja omandavad pesemiskindla läike.  

Kõik voodipesukomplektid on valmistatud suure hoolivuse ning tähelepanuga ka pisematele detailidele, alustades disaini loomisest, harmoniseeruvate lõngade värvide valikust ja lõpuks valmistoodangu kokkupanekuni. 

Miks ta meile meeldib?

Ideaalne neile, kes armastavat nii jahedat kui sooja - unikaalne materjal, tihe tekstuur hoiab Sind soojas, sh 100% puuvill tagab hingavuse.

Stiil

Mako-satiini luksuslik väljanägemine annab luksusliku ilme magamistoale.

 

VALIKU JUURDE

 

Satiin- orgaanilisest puuvillast

 

Meie poe pakutavad orgaanilisest puuvillast tehtud satiinist tooted on 100% orgaanilisest puuvillast (GOTS sertifitseeritud). Satiin valmistatakse pikakiulisest orgaanilisest puuvillast, tulemuseks on lõng 300TC ja luksuslik välimus.  Orgaanilist puuvilla kasvatatakse mahepõllumajanduses. See tähendab, et kasvatusprotsessis ei kasutata pestitsiite ega keemilisi väetiseid, samuti poole väiksem veekulu kui traditisioonilises põllumajanduses. Orgaaniline puuvill on GMO vaba. Tulemuseks on kõrgkvaliteetne materjal, eriti pehme ja kauakestva välimusega.

Miks ta meile meeldib?

Ideaalne neile kes armastavat jahedat- unikaalne materjal, tihe tekstuur hoiab Sind soojas, sh 100% puuvill tagab hingavuse.

Stiil

Kõrgeima kvaliteediga ja luksusliku väljanägemisega voodipesu annab lukslusiku ilme magamistoale ning täiusliku mugavuse kogu kehale.

 

VALIKU JUURDE


Satiin

 

Meie poe satiinist tooted on tehtud 100% Egiptuse staapelkiududega puuvillast. Satiinil on luksuslik välimus ja nahale tundub ta eriti sile. Satiniile omase struktuuri tõttu ta ajas ja aktiivselt kasutades õrnalt kulub.

Miks ta meile meeldib?

Unikaalne materjal, mille tihe tekstuur hoiab Sind soojas, sh 100% puuvill tagab hingavuse.

Stiil

Satiini elegantne väljanägemine annab hoolitsetud ilme magamistoale.

 


VALIKU JUURDE


Linane kangas

 

Pakume oma poes pehmeimat ja siidiseimat linast kangast 165 g/m², mida Sa eales katsunud oled. Kangas on toodetud Prantsusmaal, seejärel maksimaalse kvaliteedi saavutamiseks eelpestud. Lihtsakoeliselt elegantne, ajatu väljanägemisega, pehmel tekstuuril on tagasihoidlik ilme kuid kõrgkvaliteetne tunnetus.

Miks ta meile meeldib?

Sobib magamisel nii jahedat kui sooja eelistavale inimesele - kergel ja õhulisel linal on naturaalne isolatsioon- mõnusalt jahe suvel ja meeldivalt soe talvel. Lisaks on loodussõbralik, antimikroobne, vastupidav ning muutub aja möödudes vaid kehasõbralikumaks.

Stiil

Kerge ja mitmekülgne, linasel kangal on kohev väljanägemine. Voodi tegemisel saab linast kasutada nii meeldiva ilme loomiseks kui ka koosluses puuvillast toodetega tekstuuride tasakaalustamiseks. 

 

VALIKU JUURDE