HomeFashion pakub nõudlikule tarbijale laias valikus kvaliteetseid tekstiilitooteid.
 

Alates 2004.a. pakub HomeFashion igapäevaselt vajaminevaid kvaliteetseid tekstiilitooteid. Oma suurimaks eeliseks peab ettevõtja pikaajalisi tööalaseid suhteid erinevate rahvusvaheliste tootjatega. Homefashion.ee e-pood pakub laias valikus satiinist voodipesu ja elegantsed hommikumantlid Euroopa tekstiilitootjatelt. Luksuslikku voodipesu ja hommikumantlid Šveitsi mainekalt tekstiilitootjalt Christian Fischbacher. Ülemaailmse kuulsuse saavutanud kliimakontroll ökotekke tootjalt HEFEL Austriast ja udusule tekid ja padjad KAUFFMANN Austriast. Prantsuse kodutekstiil hämmastab eri värvidega ja kõrge kvaliteediga. Homefashionil on lai pikaaegsete klientide ring, kelle usaldus on võidetud tänu kvaliteetsetele toodetele ja kliendilsõbralikkusele.

HomeFashion peab väga oluliseks  õige kauba kättesaadavaks tegemist õige hinnaga õiges kohas, kindlustades ühtlasi, et kliendi rahulolu oleks saavutatud. Lähtume oma igapäevatöös põhimõttest: “Sinu parimad müügimehed on Sinu kliendid”.

HomeFashion poolt müüdavad tooted on loodud selleks, et kindlustada kliendile mõnus puhkus ning seega suurepärane enesetunne ja hea tervis.

 

Nictara Kaubanduse OÜ HomeFashion

Reg.nr.10503475

Lõõtsa 6, EE11415

Tallinn, Eesti

Email: info@homefashion.ee

 

 C.Bauer