Keelevalik

Ostukorvis pole tooteid.

Pole midagi võrrelda

Otsi

 

Kes me oleme?

Tere tulemast Home Fashion veebikeskonda.

Algusest peale oleme mõeldud tarbijatele, kes hindavad mitmekülgset euroopalikku stiili ja kõrgkvaliteeti. Oleme uhked, et suudame pakkuda tootemarke, mis on valmistatud pikkade traditsioonidega Euroopa tootjate poolt. Meie veebikeskkonnas on kokku kogutud suur valik kvaliteetseid tekstiilitooteid tuntud kaubamärkidelt. Pakkuda on üle 300 erineva hommikumantli stiili, mis loodud tipptasemel disainerite poolt. 

 

Kas Sulle meeldivad soodustused? Meile ka! Pakkume esimeselt ostult -10% ilma registreerimiseta. Aga kui soovid registreeruda kliendiks, siis koheselt liitud ka Preemiapunktide programmiga, kus iga järmine ost annab lisasoodustust.

Tasuta kättetoimetamine alates 79€.

 

 Meie erakordse meeskonna, kes on nii turundajad, IT-tehnikud, veebidisainerid, kaupmehed kui ka kõik sinna vahele jääv, ainus eesmärk on muuta Home Fashion parimaks kodutekstiili e-müügi sihtkohaks. 

 

Kui soovite näha, katsuda ning proovida meie tooteid, olete alati teretulnud meie kaupluses aadressil:

Tallinn, Lootsi 8, 120 m D-terminalist.

Oleme avatud E - R. 10 - 17.

 Kohtumiseni!

 

 

Hea HomeFashion’i sõber

 

 Hoolime väga nii oma klientide, kui töötajate tervisest ning oleme rakendanud meie kauplustes maksimaalselt

kõiki COVID-19 viiruse leviku piiramiseks vajalikke meetmeid. Oleme tõstnud puhastamise ja desinfitseerimise sagedust. Meie müügikonsultant hoiab klientidega suhtlemisel soovitatud vahemaad. 

  Eriolukorras oleme valmis kliente teenindama ka Facebooki kaudu ja saatma kaupa Smartposti pakiautomaatidesse. Tegeleme iga kliendi päringuga personaalselt, et koostöös kliendiga leida sobivad tooted. Palume mõistvat suhtumist, kui sellisel kujul ostuprotsess võtab tavapärasest rohkem aega.

Oma päring edasta meile HomeFashion Eesti Facebooki Messengeri kaudu või saada e-maili info@homefashion.ee

 

 HomeFashion kauplus on eriolukorra ajal avatud kokkuleppel tel.  +372 6108402.

 

Täname, et oled meiega ka sel keerulisel ajal.

 

Soovime Sulle tugevat tervist ja peatse kohtumiseni!

 

Sinu HomeFashion