KAUFFMANNi
kodulinn asub maailma kauneima looduse rüpes Constance’i järve ääres Euroopa südames. Meie tehase juured ulatuvad selles pikkade traditsioonidega piirkonnas aastasse 1823. Siia kogumegi parimad udusuled kogu maailmast ning muudame need äärmiselt kvaliteetseteks kunstiteosteks.


Udusuled on erakordselt kvaliteetne looduslik materjal, mis nõuab mitte üksnes uusimate masinate kasutamist, vaid ka äärmiselt hoolikat käsitlemist ja suurt osavust selle juures. Käsitsi töötlemine on aeganõudev protsess, kuid see tasub end ära valmistoote erakordselt hea kvaliteediga. Tunnistame ausalt, et oleme tõesti uhked viimase kui ühe suleteki üle, mis meie tehasest välja läheb. Meie töötleme ja viimistleme oma tekke sama kirgliku hoolega, nagu meie ettevõtte asutaja ligi kakssada aastat tagasi.


Meie deviisi „KAUFFMANN HOOLIB LOOMADE HEAOLUST” üks nurgakivi on lubadus, et ettevõte ei kasuta ühegi elusolendi sulgi ega udusulgi. See eetikanõue on kohustuslik mitte üksnes meie töötajatele, vaid me nõuame sama ka oma tarnijatelt, tootjatelt ja partneritelt. KAUFFMANN kontrollib järjekindlalt kõiki tarnijaid. Me kohaldame oma kvaliteetsetele toormaterjalidele selgeid suuniseid ja kvaliteedikriteeriume ning jälgime nende täitmist pidevalt oma laboratooriumis.


KAUFFMANN on üks vähestest selliste toodete tootjatest, kelle kõik tootmisprotsessid on kogutud ühte kohta. See tähendab, et ühes tootmiskompleksis toimuvad viimseni kõik protsessi etapid alates udusulgede sorteerimisest ja puhastamisest kuni valmistoote viimase õmbluseni.


 

Positsioon
Määra langev suund

30 lehekülje kohta

12 ese(t)

Positsioon
Määra langev suund

30 lehekülje kohta

12 ese(t)