HEFELi VOODIRIIDED: PARIM KVALITEET, MIS TAGAB HEA UNE

HEA UNE HARIPUNKT

 

HEFELi tekiga alustad iga päeva tundes end imeliselt värskena ja puhanuna. HEFELi teki all magamine on ühtaegu mõnus kui ka energiat andev. Kõrged standardid ja hoolikas tootmisprotsess tagavad, et iga HEFELi tekk on meistriteos.

 

KÜLMAD TALVED JA KUUMAD SUVED – ÜLE 100 AASTA KOGEMUSI ALPIDES

 Talved Alpides on tavaliselt erakordselt külmad. Kui õues on 20°C külma, toas vilistab jäine tuul, aga voodis on ikka mõnus ja soe, siis on põhjuseks HEFELi tekk. HEFEL asutati üle 100 aasta tagasi ning tal on seega olnud piisavalt aega sobitada oma voodiriideid Austria käredate talvedega. See ongi põhjuseks, miks HEFELi tekid on nii mõnusad, soojad ja õhku läbilaskvad. Vastandina talvedele ei ole midagi imelikku, kui suvel tõusevad temperatuurid üle 30°C. HEFEL on ka sellega hästi kursis, mistõttu on suvetekid imeliselt kerged ja virgutavad. Ideaalse teki valmistamiseks on vaja palju kogemusi, teadmisi ja oskusi.

 

INNOVATSIOON TÄIELIKULT NAUDITAVAKS UNEKS

 HEFELi voodiriietega on sinu uni värskendav, mõnus ja pehme. HEFELi moodsad tekid reguleerivad temperatuuri, niiskustaset, on antiallergilised ning neil on erakordsed hügieeni ja naha eest hoolitsevad omadused. Need igale HEFELi tekile omased funktsionaalsed lisaväärtused tagavad täielikult nauditava une ilma külmetamise ega higistamiseta. Ärkad värskena ja oled valmis uueks päevaks.

Parimate materjalide ja kõrgeimate tootmisstandardite kaudu, mis põhinevad Austria enam kui 100 aastat kestnud töömeisterlikkusel, tagab HEFEL imelise tervisliku une. Niisuguse erakordse tootekvaliteedi tagamiseks toimub 100% tootmisest Austrias.

 

Positsioon
Määra langev suund

30 lehekülje kohta

15 ese(t)

Positsioon
Määra langev suund

30 lehekülje kohta

15 ese(t)